Site Overlay

Výběr parťáka

To, co vnímáme v životě jako nejdůležitější, jsou vztahy. Díky nim prožíváme štěstí nebo naopak krize. Proto bychom se je rádi učili i na letošním kongresu. Navíc je potřebujeme každý den. Na posledních dvou kongresech jsme zkusili parťáctví a přestože se jej také učíme, bylo pozitivní zkušeností. Letos proto chceme také prožívat vztahy v modelu parťáctví. Jak? Jednoho parťáka / partnera si vybereš ty a druhého získáš tak, že si vybere on tebe. Přestože budeš na kongresu prožívat jistě mnoho kamarádství a setkání, tito dva lidi budou těmi, kteří se navzájem budete o sebe starat, spolu hovořit, za sebe se modlit.
Všichni jste v přihlášce vyplnili (podle svého uvážení) dotazníček, který tobě i ostatním napomůže při výběru parťáka. Podívej se na tabulku odpovědí a vyber si jednoho člověka, kterého chceš za parťáka. To co chybí je jméno, je tam ale kód. Pak svůj výběr napiš pomocí sms na telefon +420 733 642 675 ve tvaru – SILA OHNE PRIJMENI XX – (kde PRIJMENI je tvé příjmení a XX je kód vybraného parťáka).
Odpovědí ti přijde sms a potvrzením tvého výběru, nebo zpráva, že volba není možná, v tom případě si vybereš někoho jiného a pošleš novou sms a čekáš na potvrzení. Pokud si nevybereš do 19.07.2019, parťáka ti vybereme my.
Těšíme se na skvělý týden, kdy se více poznáme a společně prožijeme něco ze SÍLY OHNĚ.
Ahoj org. tým

Tabulka k plnému a pohodlnějšímu otevření zde